| GlobalSoftGames | Airsoftguns | Airsoft.cz | Khnet | BaRa blog | Airsoft-zbrane.net |
  Informace
IP adresa:54.224.164.166
Datum:21. 11. 2017
Čas:23:49
Svátek má:Albert

  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Download
Ankety
TOP 15
Personalizace
Rozšírené vyhledávání

Dewtex tlachárna
Články a recenze
Airsoftové akce
Členové
O nás
Fotogalerie
OdkazyHotel

  Login informace
Neznámý čtenář

  Login!
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  BannersBaRa Blog

KHNet.info webkamera


  Copyright
Airsoft team Dewtex Kutná Hora
dewtex@dewtex.net
Copyright BaRacuda & Klainn & Dalicros 2004

Ravens Night
Vydáno dne 05. 08. 2008 (3088 přečtení)

RNTřetí díl kampaně Machtergreifer z dílny talentovaných pořadatelů Radara a Tkádla. Akce se bude opět odehrávat v BVVP Ralsko a bude opět posouvat příběh střetu koalice Flash proti Nacionalistickým NDRD. Přednost v registraci dostali lidé, kteří se již účastnily předchozích částí kampaně a členové GSG. A nyní v krátkosti info k akci:

- příjezd hráčů v pátek, 29.08.2008; následně ubytování, briefingy, beforeparty

- začátek akce v sobotu, 30.08.2008 v 0630, akce bude pokračovat do neděle dopoledne (bude upřesněno)

- akce v sobě bude kombinovat některé prvky ze stylů milsim, LARP a bude kladen velký důraz na atmosféru a příběh

- ve hře se vyskytnou speciální postavy, pro něž budou platit zvláštní pravidla

- při hře bude omezení nesené munice na 300BB na osobu, střelivo bude možno doplňovat na základnách (kulomety neomezeně)

- střelivo není možné poskytnout třetí osobě, napáskované zásobníky ano

- registrační poplatek činí 120,- platí se převodem, po potvrzení platby bude zpřístupněn ticket download na registrační stránce.

Prescenário a úvodní povídku spatříte po kliknutí na Titulek článku.Jen hromada drátů

"Tak co to je, Steve?" Franklin vletěl do laboratoří IBM jako uragán v nejlepší formě.

Sullivan vzhlédl od očazených trosek tištěného spoje a odložil páječku: "Řekl jsem ti to už do telefonu, Joshuo. Já prostě nevím."

"To mi nestačí, Steve. Potřebujeme odpovědi a potřebujeme je hned! Říkal jsi, že možná víte k čemu to je."

"Možná nic neznamená. Možná je to hromada dálkových rozbušek, možná je to mikrovlnka. Taky se bojím o Clarka, ale zázraky na počkání tady neděláme!"

Joshua Franklin se svezl do volné židle naproti Sullivanově stolu a unaveně se zadíval na hromadu součástek.

"Potřebuju cokoliv. Jakoukoliv stopu, kterou mi můžeš dát. Musíme ho odtamtud dostat, a ten transport musí být klíč, proč by ho jinak tak vehementně chránili? Ty mi prostě musíš říct, k čemu to bylo."

"Máme málo materiálu. A většina toho, co jste přivezli je ve strašném stavu." Franklinův pohled však donutil Sullivena přece jen sáhnout k neoblíbené teorii ještě neoblíbenějšího kolegy. "Dobrá, máme určité náznaky k čemu by to mnoho sloužit, ale znovu tě varuju! Bez záruky!" Sullivan popošel ke kompaktnímu kusu součástek na pultě a přepnul spínač. Zařízení prošlo obvyklým sledem technického pípání a blikání, až nakonec utichlo úplně.

"Takže?"

"Snad, a doufám, že slyšíš otazník v mém hlase, by to mohla být část vysílače."

"Vysílače?" nezdálo se, že by Franklin nějak zvlášť obživl.

"Green si to myslí, ale podle mě je to nesmysl"

"Jak to?"

"Jestli je to vysílač, tak vysílá na úplně nesmyslné frekvenci, přes 7 GHz. Navíc je tady spoustu kousků, který nemůžeme identifikovat a ještě víc kousků, které by vysílači chyběly aby to vůbec fungovalo."

"Ale teď jsi to přece zapnul."

"Zapnul. Dokonce to odeslalo část signálu, ale to ještě neznamená, že je to nějaké vysilací zařízení. Kromě toho na 7 GHzích se s nikým nespojíš, na co by jim ten krám asi tak byl?"

"To je můj problém, na co by jim byl. Ty radši koukej zjistit, co to k čertu bylo!" Franklin se ztěžka zvedl ze židle a odešel z laboratoře. Kdesi vysoko nad jeho hlavou se pozvolna otevřela Pandořina skříňka.Prescenario

Po událostech z jara 2008, jež se odehrály v rámci operace Pfadfinder se mocnosti tohoto světa opět chystají na měření sil.

Republika Nového řádu utrpěla v bojích značné ztráty na technice i lidských zdrojích. Síly FLASH znemožnily stavbu přijímače pro spojení s družicí Pfadfinder a dokonce ukořistily část zařízení. Další pokusy o spojení s družicí jsou proto o mnoho měsíců opožděny, pokud k nim vůbec kdy dojde. Nicméně věrní stoupenci Dennychmanovi doktríny prokázali svou oddanost Vůdci a pevné odhodlání. Dennychmanův nejbližší štáb neutrpěl žádné ztráty a přes Vůdcovo ošklivě vypadající zranění, dokázali vojáci nového Německa získat cenná dílčí vítězství a hodnotné zpravodajské informace. Jde především o zajetí velitele jednotek FLASH, Marwina C. Clarka, který stále zůstává nedobrovolným hostem NDRD. Faktická destrukce německého výzkumně-trénigového polygonu, k níž došlo během událostí z jara a doba nutná k zotavení Vůdce si vyžádala urychlený přesun německého kontingetu. Vůdce se svými vojáky je nyní v nezáviděníhodné situaci. Chybí stálé útočiště, zdroje financí, které měly být doplněny s pomocí družice Pfadfinder, pomalu vysychají. Navíc se zdá, že ať se vrhne kamkoli, všude ho pronásledují špioni a placení informátoři. Nikde není dost bezpečno. Rychlost s jakou FLASH dokáže odhalovat dříve bezpečné úkryty jednoznačně ukazuje na to, že se v řadách NDRD skrývá krysa.

Ani pozice FLASH není záviděníhodná. Počáteční výhoda překvapení již zcela pominula. Dočasný velitel Joshua Franklin navíc není zdaleka tak otevřený myšlence opatrného nahlodání nepřátelských struktur a žene celou jednotku do masivního konfliktu s protivníkem. Informace a zařízení, které se podařilo získat sice znamenaly cennou kořist, ale k odhalení dalších plánů agresorů bohužel nevedly. Navíc má FLASH nyní novou prioritu. Osvobodit Clarka dříve než bude nucen vyzradit taktické informace, ketré by mohly vést k totálnímu zničení jednotky a tím i k definitivnímu konci nadějí na odvrácení celosvětového konfliktu.

Do toho všeho navíc vstupuje zcela nová osoba, jež má podle všeho zvrátit běh všech událostí. Podaří se zástupcům FLASH najít novou víru?
[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Cebi | Komentáře: 704775 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Novinky

23.03.2010: Dewtex season 2009 video
Slideshow shrnující sezónu 2009.

03.05.2009: Galerie BW
Přidána fotogalerie z výborné akce Borderwar, pořádané Wolfpackem

07.12.2008: New Header


Tento web byl vytvo�en pomoc� redak�n�ho syst�mu phpRS
Layout: BaRy - verze 1.1.0