| GlobalSoftGames | Airsoftguns | Airsoft.cz | Khnet | BaRa blog | Airsoft-zbrane.net |
  Informace
IP adresa:54.196.2.131
Datum:19. 11. 2017
Čas:09:41
Svátek má:Alžběta

  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Download
Ankety
TOP 15
Personalizace
Rozšírené vyhledávání

Dewtex tlachárna
Články a recenze
Airsoftové akce
Členové
O nás
Fotogalerie
OdkazyHotel

  Login informace
Neznámý čtenář

  Login!
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  BannersBaRa Blog

KHNet.info webkamera


  Copyright
Airsoft team Dewtex Kutná Hora
dewtex@dewtex.net
Copyright BaRacuda & Klainn & Dalicros 2004

Nadpřirozeno kolem Dewtexu
Vydáno dne 22. 01. 2008 (7293 přečtení)

Je tom bezmála čtyři roky, co jsem začal hrát airsoft. Čtyři roky co jsem Dewtexákem. Strávil jsem s klukama spoustu příjemných chvil a spoustu čupr akcí. Prostě vše jak má být. Nic méně, jsem si nemohl nevšimnout jistých zvláštností, které tyto kluky obklopují. Potom co jsem s nimi začal stýkat častěji, začali se dít divné věci...Stále jsem se cítil nevyspalý, po ránech mě neskutečně bolela hlava, atd… Jistě si teď myslíte, co to tady melu, že akorát popisuji kocovinu, ale opak je pravdou. Už byly dokonce i první náznaky na našich stránkách, když se objevila zpráva, že Cebi začal mizet. Možná někteří z vás už tuší kam tím směřuji. Ano, je to tak. Za podivným chováním Dewtexáků stojí duchové. Teď si opět říkáte, co to tu žvaním, ale uvědomil jsem si to nedávno, když jsem si prohlížel naší galerii a všiml si jistých nesrovnalostí. Tak jsem se o to začal trochu hlouběji zajímat, a došel jsem k velmi zajímavým zjištěním.

Jako příklad mojí práce uvedu tři nevyvratitelné důkazy:

A) tato fotka byla pořízena na chatě člena dewtexu Kaiznera Petra hned z rána 23. 4. 2006. V literatuře jsem našel, že první zmínka o tomto duchovi je někdy z dob, kdy v Kutné Hoře kvetl těžební průmysl stříbra. Píše se, že tento duch se zjevoval na Kutnohorsku a strašil převážně horníky v dolech, ale občas se zjevoval i ve statcích majetných hospodářů. Svou oběť duch děsil tím, že na sebe bral podobu oběti a posléze sa jí zjevoval. U nás to ale duch zřejmě popletl, když na sebe vzal podobu Cebiho a zjevil se mě. Cebi tou dobou stále tvrdě spal. Ve starých pramenech jsem nešel o tomto duchovi, že horníci ho přezdívali CEBUBU.

Cebubu

B) Tato fotka byla pořízena na trosce hradu Lichnice 22. 4. 2006 nedaleko chaty Petra Kaiznera. Zjistit informace o tomto zjevení nebylo vůbec snadné. Nic méně jsem se pídil a pídil, až jsem se dopídil. Když jsem se probral snad vším, co o Lichnici a duchách bylo napsáno a vše se zdálo být beznadějné, objevil jsem ve staré kronice Lichnice (majitele nesmím zveřejnit) pergamen údajně ze třináctého století, který obsahoval text o „našem duchovi“. Jedná se o postavu muže, kterému není vidět do očí, mívá sevřenou pěst a z ní trčí jakési bodce (obdobně jako v akčním sci-fi komixu Wolverin). Tento duch se dle starého pergamenu zjevuje zřídka a je považován za nebezpečného ducha. Naši předci se ho obávali natolik, že v místech pergamenu, kde byl jmenován, byl text znehodnocen. Tudíž zjištění jakýchkoli informací bylo zmařeno. Všichni co jsou na fotce se shodují, že krom nás tam nikdo jiný nebyl.

Ery

Z leva Pavel Mazač, Pavel Jakubec, Ladislav Šorčík, Lucka Bulandrová a já Jakub Turek jako fotograf.

C) Další fotka byla pořízena na Sedlcké pouti dne 1. 5. 2007. Tento duch možná vypadá děsivě, ale jediné čeho byste se měli obávat je vaše svačina. Duch pochází z Ukrajiny. Poprvé se o něm zmiňují zaměstnanci černobylské atomové elektrárny, kterým neustále mizeli svačiny. Prý občas viděli postavu muže, co vzal jejich svačinu a zmizel ve zdi. V tajných spisech KGB (nechtějte vědět, jak jsem se k ním dostal) stojí, že tento duch v podstatě stojí za černobylskou katastrofu. Ukradl svačinu pracovníkovi u terminálu. Nešťastník jí začal hledat a nedával pozor na kontrolky indikující roztoucí tlak. Duch byl zřejmě do ČR odvát výbuchem. V občasné době se mu přezdívá Černobylský přízrak, zkráceně Czernobyl.

Cze

Mystických úkazů se ale ve skutečnosti kolem Dewtexu objevuje daleko více a zdá se, že mezi nimi už vznikají i jisté spojitosti a vazby. Což vysvětluje, proč jsou dewtexáci takoví démoni. A pokud by Vás dewtexák budil ze spaní, pak se prosím nedivte.Související články:
MilSim && Realita (08.08.2008)
Airsoft Strip #5: Kurvo! (15.04.2008)
Airsoft Strip #4: Vyznání (14.01.2008)
Airsoft Strip #3: Vánoční (24.12.2007)
Airsoft Strip #2: Poznat se trochu blíž... (19.11.2007)
Airsoft Strip #1: Maskování především (02.09.2007)
Zima (22.10.2005)
Khoiba trip (07.10.2004)

[Akt. známka: 2,60] 1 2 3 4 5

Autor: James | Komentáře: 2265 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Novinky

23.03.2010: Dewtex season 2009 video
Slideshow shrnující sezónu 2009.

03.05.2009: Galerie BW
Přidána fotogalerie z výborné akce Borderwar, pořádané Wolfpackem

07.12.2008: New Header


Tento web byl vytvo�en pomoc� redak�n�ho syst�mu phpRS
Layout: BaRy - verze 1.1.0