| GlobalSoftGames | Airsoftguns | Airsoft.cz | Khnet | BaRa blog | Airsoft-zbrane.net |
  Informace
IP adresa:54.196.2.131
Datum:19. 11. 2017
Čas:09:42
Svátek má:Alžběta

  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Download
Ankety
TOP 15
Personalizace
Rozšírené vyhledávání

Dewtex tlachárna
Články a recenze
Airsoftové akce
Členové
O nás
Fotogalerie
OdkazyHotel

  Login informace
Neznámý čtenář

  Login!
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  BannersBaRa Blog

KHNet.info webkamera


  Copyright
Airsoft team Dewtex Kutná Hora
dewtex@dewtex.net
Copyright BaRacuda & Klainn & Dalicros 2004

Pre_scenario pro Aliens Day II.
Vydáno dne 23. 06. 2006 (3508 přečtení)

Během klidu před bouří jménem Aliens Day 2, jsem v záchvatu kreativity vyplodil za jednoho dlouhého odpoledne povídku pro pořadatele. Jakmile jsem se dostal domů k I-netu okamžitě sem povídku poslal. Odpověď od Joshe přišla vzápětí a byla docela rozpačitá. Do jejich scénaře sem se s příběhem totálně netrefil! Abych vás ale o původní povídku neochudil, tak jí sem dávám. Upravenou povídku pro potřeby AD2 najdete zde.Je to už týden co jsem na briefingu biocorpu slyšel slovo alien a od té doby mi jen jezdí mráz po zádech. Bestie stvořené jako biologická zbraň. Krátký repro cyklus, exoskeletické uspořádání těla, energie distribuovaná v čiré formě pomocí elektrolýzy v kyselině, krunýř z biometalického pancíře absorbující radiové vlny. Organizmus schopný přežít v mrazivých teplotách vesmíru , imunní nemocem, chemickým zbraním a radiaci. Vysaďte tohohle parchanta na Plutu nebo na Merkuru a on si zařídí byteček. Bastard se silou a rychlostí třikrát větší než hi-end S&D droidi co navíc leze po zdech jak moucha. Člověk je tak posedlý ničením a zabíjením, že už mu nestačily HV projektily, neuro viry, chemické zbraně, rušičky magnetosféry, orbitální bombardéry nebo jiné homicidní vychytávky. My jsme museli vzít všechny noční můry světa, zavřít je do Pandořiny skříňky, protřepat a podávat jako Bloody Mary s Jackem Reaperem.

Před pár hodinama nás naložily do leviathana a ve chvíli, kdy jsem vstoupil na palubu mi naplno došlo, že tohle bude průser mýho života. Při vzpomínce na ten pocit sem se zašklebil jako bych se napil kerosinu. „10 minut do odhozu!“ Jinak tichý intercom ožil drsnými vtípky a pokřiky typu:


„Sežeru jim játra!“
„Dyk nemaj játra ty hovado!“
„Chjo, tak to jim budu muset nejdřív narvat do držky ty tvý Binksi!“

Hlášení zafungovalo na většinu žoldáků jako živá voda. Strach, nejistota a nervozita. Emoce které byly cítit po celou dobu tříhodinového letu z nich odpadly jak nacucané pijavice. Prázdné pohledy téměř zmizely. Téměř…Na konci dvacetimetrového odhozového kontejneru seděla skupinka maníků se silně upravenými těly. Každej z nich vypadal, že by si deset z nás dal k snídani a zbytek k obědu. Tam, kde neměly subdermální balistickou ochranu byla jejich kůže rozryta jizvami jak povrch marsu. Pohupovaly se v popruzích jako nějaké makabrózní loutky z domu hrůzy a jejich bílé umělé oči civěly do polymerové stěny, která nás dělila od kokpitu. Těla ve stand-by modu. Zajímalo by mě, jestli je v útlumu i jejich mysl. „5 minut do odhozu!“ Pomalý pokles vibrací znamenal, že pilot snižuje výkon motorů, aby zpomalil z mach 3 na subsonickou rychlost. Ozval se přesládlý hlas letušky, kterou jsem si dokázal představit, jak mi rozepíná knoflíky u kalhot:
„Prosím odpojte e-feedy, zapněte OCM, BIF,TCS, uhaste doutníky a nasaďte si masky. Vedení společnosti Bio vám přeje úspěšný lov.“

Zběžně jsem procházel systémy a kontroloval výstupní hodnoty. Ještě zapnout stim packy na stehnu a na zádech…tsss…Táák to je ono! Cítil jsem jemné mrazení, jak se mi do žil vlilo pár miliard nanobotů připravených celit moje rány.
„1 minuta do odhozu!“

Tak a je to tady. Až s touhle misí skončím, tak si z těch peněz budu moct dovolit pár vychytávek. Není moc obvyklý, aby žoldák měl tak málo implantátů jako já. Pořád si nemůžu vybrat jestli to bude zaměřovací systém pro senzorický zbraně, nebo celkovej tuning metabolizmu. „10 sekund! Začíná odpočet!“ Popruhy na celém těle se utáhly s vervou stodvacetikilové tetičky co vás dlouho neviděla. Sakra!
„5…4…3…2…1…“

Ohlušující řev motorů, který nás právě díky snížení rychlosti konečně dohnal, dokázala prorazit jen rána od odpálení všech zámků kontejneru. Třicetikilometrový pád právě začal.
[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5

Autor: Cebi | Komentáře: 2134 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Novinky

23.03.2010: Dewtex season 2009 video
Slideshow shrnující sezónu 2009.

03.05.2009: Galerie BW
Přidána fotogalerie z výborné akce Borderwar, pořádané Wolfpackem

07.12.2008: New Header


Tento web byl vytvo�en pomoc� redak�n�ho syst�mu phpRS
Layout: BaRy - verze 1.1.0