| GlobalSoftGames | Airsoftguns | Airsoft.cz | Khnet | BaRa blog | Airsoft-zbrane.net |
  Informace
IP adresa:54.196.2.131
Datum:19. 11. 2017
Čas:09:42
Svátek má:Alžběta

  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Download
Ankety
TOP 15
Personalizace
Rozšírené vyhledávání

Dewtex tlachárna
Články a recenze
Airsoftové akce
Členové
O nás
Fotogalerie
OdkazyHotel

  Login informace
Neznámý čtenář

  Login!
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  BannersBaRa Blog

KHNet.info webkamera


  Copyright
Airsoft team Dewtex Kutná Hora
dewtex@dewtex.net
Copyright BaRacuda & Klainn & Dalicros 2004

Akce Haldy nr. II
Vydáno dne 22. 09. 2004 (3522 přečtení)

Poslední akce Haldy proběhla v duchu krásného pátečního odpoledne. Jak jsem již napsal pátek je pro všechny taková malá sobota. Ta dnešní akce se bohužel konala v neděli. Neděle je bohužel spíše takové malé pondělí. Všichni mají tu nepříjemnou jistotu, že již za pár hodin budou v práci nebo ve škole. Touto atmosférou byl bohužel poznamenán i tento den.

První neshody se týkaly samotného termínu, který kolísal mezi desátou dopolední a dvanáctou. Také místo mělo být původně jiné. Všechny kdo se těšili na CQB zklamal pohled na pilně pracující dělníky, kteří se řídí heslem: „Kapitalisticky pracovat, socialisticky vydělávat (doufám, že k tomu nebudu muset dávat vysvětlivky).“ Naštěstí právě díky pohotovosti členů Dewtexu se náhradní akce konala na již zmiňovaných Haldách.

Samotný sraz by se dal popsat, jako slézaní se švábů na pivo. První člen totiž byl na místě již v deset třicet(spíš první členové - pozn. Dalík) a poslední ve dvě hodiny odpoledne, což je celkem solidní. Bohužel jsme museli oplakat Sterma, který se opět nemohl dostavit a Haldy mu budou asi připadat trochu prokleté.

Složení zbraní se od minula nezměnilo. Byli zde k vidění tři dlouhé manuály (MP5,XM-177, Vz. 61), potom dvě plynovky (Bereta M92, USP) a následně ještě široká paleta krátkých manuálů od TM a UHC. Obě plynovky se předvedly v tom nejlepším světle. Rozptyl metr a půl na vzdálenost deseti metrů je naprosto rekordní a zásah je otázkou štěstí a Murphyho zákonů. Oba šťastní majitelé přemýšlejí o prodeji, pokud chcete mít vysoce výkonnou sekundární zbraň na strašení psychicky slabších soupeřů (Promiň Ondro), rádi je prodáme. K vybavení pak přispěl i Czernobyl, který si všiml líčidel, a tak po lese pobíhalo několik šílenců, kteří vypadli jako z nějakého válečného filmu z džungle(tak to moment já nahodou vypadal dobře - pozn. Dalík). Jen nebyli tak zakrvácení a neměli malárii.

Vietkong byl opět ve své stálé sestavě a Dewtexu nedal nic zadarmo. Hlavně sme některé jedince museli dotovat municí, kterou prostě nejsou schopni si sehnat. To je tim, že tihle nemají kontakt na Rusko a Čínu. Hlavní devizou Vietkongu byl Toxy, který předvedli první verzi granátů(nutno podotknout že sme se jim bránili docela dobře petardama, což se již zmiňovaným jedincům se slabší povahou nelíbilo - pozn. Dalík). Tato ještě nejspíš do masové výroby nebude zařazena, ale je to první pokus a to se cení. I když náš sluch jsme taky nenašli na chodníku. BaRacuda ještě stále není schopen rozlišit zvonění na hodinu a nízký průlet tryskového letadla.

Tak to byla akce Haldy nr. II. Dalo by se napsat ještě dost a dost, ale kdo by to četl. Některé věci je třeba vidět. Bohužel fotodokumentace tentokráte díky vybytým bateriím nebude, a tak vám nebudeme moci ukázat některé opravdu kaskadérské kousky v podání obou stran. Snad někdy příště.
[Akt. známka: 2,00] 1 2 3 4 5

Autor: Kh_ar | Komentáře: 2530 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Novinky

23.03.2010: Dewtex season 2009 video
Slideshow shrnující sezónu 2009.

03.05.2009: Galerie BW
Přidána fotogalerie z výborné akce Borderwar, pořádané Wolfpackem

07.12.2008: New Header


Tento web byl vytvo�en pomoc� redak�n�ho syst�mu phpRS
Layout: BaRy - verze 1.1.0