| GlobalSoftGames | Airsoftguns | Airsoft.cz | Khnet | BaRa blog | Airsoft-zbrane.net |
  Informace
IP adresa:54.196.2.131
Datum:19. 11. 2017
Čas:09:42
Svátek má:Alžběta

  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Download
Ankety
TOP 15
Personalizace
Rozšírené vyhledávání

Dewtex tlachárna
Články a recenze
Airsoftové akce
Členové
O nás
Fotogalerie
OdkazyHotel

  Login informace
Neznámý čtenář

  Login!
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  BannersBaRa Blog

KHNet.info webkamera


  Copyright
Airsoft team Dewtex Kutná Hora
dewtex@dewtex.net
Copyright BaRacuda & Klainn & Dalicros 2004

Akce: Haldy
Vydáno dne 08. 09. 2004 (4381 přečtení)

Pátek je prostě nejkrásnější den v celém pracovním týdnu. Všichni se těší až skončí v práci nebo ve škole a díky tomuto očekávání se vlastně nic nedělá.

Stejně vypadal tento pátek(3.9.2004). Krásně svítilo sluníčko a na parkovišti před Kutnohorským hřbitovem se scházela prapodivná skupinka v oblecích, které by se při troše dobré vůle daly považovat za maskovací. Z různých částí oblečení jim čouhají pažby a někdy i celé zbraně, ale děti nebojte se, nejsou to žádní tenoristé. Jsou to teroristé z airsoftové skupiny Dewtex. Díky dochvilnosti jednoho z nejmenovaných členů a opilosti dalšího se vyráží poněkud pozdě a bez zmíněného notorika, ale přece jen v rozumném čase. Bitevní pole je určeno na kopec Kuklík, přesněji idylickou oblast Haldy, která je po pravé straně silnice do Kolína.

Jistě by jste si rádi udělali nějakou představu o tomto místě. Je to březový háj, ale je porostlý nízkou trávou a ne hustou změtí kopřiv a bodláků, jako jsme zvyklí. Pokud vás zaráží, jak se někdo chce krýt za nízkou trávu a útlé břízy, potom mě to nechte lépe popsat. Krytí totiž obstarávají terénní vlny, které vznikly z “hald“ vytěžené horniny. Tak vznikly strmé krátké kopce, zákopy a dokonce i přirozené díry po granátech.

Hrál se TDM, který neměl respawn a končil po zabití posledního hráče protivníkova týmu. Bohužel pro nedostatek lidí se Dewtex musel rozdělit, a tak proti sobě stáli doslova bratři. Celá hra byla okořeněna ještě přítomností Fanfána, který donesl své vyladěné dlouhé manuály (MP5,XM-177). Díky tomu spousta členů uvažuje o koupi něčeho lepšího. Zvláště při pohledu na velikou bouli na Ertiho tváři. Doufám že jich bude přibývat. Těch dlouhých manuálů, samozřejmě. Byla by škoda se nezmínit o kaskadérském kousku našeho Czernobyla, který si vylezl na strom a čekal na vhodný okamžik. Bohužel pro nedočkavost to bude muset zkusit někdy příště. Také bych rád vyzdvihl hrdinnost Scorpia, jenž se dokonce odvážil přijít k nepříteli s dostřelem slabých 20 metrů, na 40. Gratulujeme. Pouze by si měl přestat plést výstřel z pistole za start sprintu směr Praha(spíš zběsilého úprku - pozn. Dalik).

Celá akce byla skončena v sedm hodin a Dewtex se přesunoval na sledování boje našeho hokejového týmu s Německem. Krásný zápas ještě korunovalo hlasování a úspěšné přijetí Baracudy do našich řad. Přeji hodně krásných zásahů a málo úrazů.

P.S.: Pamatuje si někdo konec?

Na závěr pár foteček ze srazu dewtexu...

ceremonial
Příjmací ceremoniál

cebi
Zamyšlený velitel cebi

storm
Přicházivší storm

dewtex_s_predkusem
Část dewtex týmu a předkus

klainn
Nalezenec Klainn

zapisny
Barča dává zápisný:)))

jezdec_dalik
Dalík a jeho věrný oř Erthy:D
[Akt. známka: 1,20] 1 2 3 4 5

Autor: Kh_ar | Komentáře: 4198 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek | Zdroj: Kh_ar

  Novinky

23.03.2010: Dewtex season 2009 video
Slideshow shrnující sezónu 2009.

03.05.2009: Galerie BW
Přidána fotogalerie z výborné akce Borderwar, pořádané Wolfpackem

07.12.2008: New Header


Tento web byl vytvo�en pomoc� redak�n�ho syst�mu phpRS
Layout: BaRy - verze 1.1.0