| GlobalSoftGames | Airsoftguns | Airsoft.cz | Khnet | BaRa blog | Airsoft-zbrane.net |
  Informace
IP adresa:54.224.164.166
Datum:21. 11. 2017
Čas:23:51
Svátek má:Albert

  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Download
Ankety
TOP 15
Personalizace
Rozšírené vyhledávání

Dewtex tlachárna
Články a recenze
Airsoftové akce
Členové
O nás
Fotogalerie
OdkazyHotel

  Login informace
Neznámý čtenář

  Login!
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  BannersBaRa Blog

KHNet.info webkamera


  Copyright
Airsoft team Dewtex Kutná Hora
dewtex@dewtex.net
Copyright BaRacuda & Klainn & Dalicros 2004

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 32 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|

BERGET 2008
(Cebi, Akce, 23.10.2007)

Tak, a je to tu znovu. V pořadí již šestý Berget spustil své stránky a koncem října se semele bitva o lístky. Více informací můžete načepat na jejich čerstvě spuštěných stránkách.


Video z Operace Tetřev II
(Toxy, Akce, 20.09.2007)
Tak je to konečně tady, video z akce Operace Tetřev II je konečně uvolněno pro širokou veřejnost, enjoy :) Díky Alfě za skvělou akci! Video můžete stahovat zabalené po částech tady:

Operace_Tetrev_II_2007_XviD_Dewtex.rar
Operace_Tetrev_II_2007_XviD_Dewtex.r00
Operace_Tetrev_II_2007_XviD_Dewtex.r01
Operace_Tetrev_II_2007_XviD_Dewtex.r02
Operace_Tetrev_II_2007_XviD_Dewtex.r03
Operace_Tetrev_II_2007_XviD_Dewtex.r04
Operace_Tetrev_II_2007_XviD_Dewtex.r05

Velikost: 7x50MB zabalené, 350MB rozbalené
Stopáž: 52m16s

Na originálním záznamu z kamery je na záběrech z budov prakticky úplná tma, takže jsem je prohnal filtry které z nich vytáhly co se dalo. Proto jsou indoor záběry poněkud "vysvícené" :) Zároveň upozorňuju, že byla z webu stažena videa z Mladějova a z PTQ.

No Creatures Area IIII
(Cebi, Akce, 24.08.2007)

S menším zpožděním přinášíme informaci, že jsme ve zdraví přežili akci pořádanou JoshMOG-em - NCAIIII. Jako vždy se jednalo o dokonale vybroušenou akci s mnoha frakcemi, VIP jednotlivých stran, technikou, speciálními postavami a PARAK-y. Ve zkratce: "Kdo tam nebyl nechť si oči vypláče a snaží se pro příště tuto trestuhodnou chybu napravit!" Vizuální dojmy můžete načerpat, jak u nás z fotogalerie, tak i z oficiálních stránek GSG komunity. Akce byla pořádána ve vinikajících prostorech spadajících pod Army park Slavičín, které provozují společně se zařízenými kasárnami chlapi z BSK. Pod jejich rukama ožívají kasárny, které by se jinak rozpadaly jako všechny ostatní opuštěné vojenské objekty. Pro každého organizátora akcí by měla být povinost si alespoň tento projek zběžně prohlédnout. O jeden odstaveček níže by se také mělo pohybovat résumé, které obsahuje řádnou porci textu bez záruky.


Textu řádek pár
(Cebi, Akce, 24.08.2007)
Hned druhý den po příjezdu jsem zneužil část své pracovní doby (a také té, v kterou normálně provozuji spánek) k sesmolení tohoto textu. Je psán spíše pro Karakan znalé, a tak zaručuji, že se nezúčastněný čtenář určitě ztratí :)

Vzpomínky na After Rise
(Dalicros, Akce, 13.06.2007)

Díky nedávnému objevu našeho archeologického týmu (pátrali jsme po tajích lahví uskladněných na polici v naší taktické základně na Ruthardce) se nám dostala do ruky černá magická kniha. Tato kniha obsahovala spoustu kouzel a návody na hypnózu. Jelikož by jsme se pro návštěvníky našeho webu doslova rozstrhali (že cebi), tak jsme samozřejmě hypnózu ozkoušeli. Jako dobrovolník byl vybrán cebi a za hlasitých pokřiků čerstvě nalovených kolemjdoucích byl uveden do hipnotického spánku. Během něj se nám podařilo díky moderní technice vytáhnout z jeho hlavy pár vzpomínek na nedávnou akci After Rise. Výsledek si můžete prohlédnout níže. Jelikož subjekt přežil (více méně) můžete se těšit na další vzpomínky válečníka.

Stáhnout video (25 MiB)


A další video - PTQ
(Toxy, Akce, 15.03.2007)
A je tu další video ke stažení, tentokrá z Prisoner transport questu. Stahuvat můžete zde:

http://sklad.e-toxy.com/ptq

Je to opět zabalené po 50MB, takže potahat všechno a rozbalit...

Enjoy :)

Mladějov 2007 DEWTEX video released!
(Toxy, Akce, 10.03.2007)
Tak je to konečně tu, video z Mladějova je zpracováno a uploadnuto na web :) Stahovat můžete zde:

http://sklad.e-toxy.com/mladejov

Je to zabalené a rozdělené klasicky po 50MB, takže stáhnout všechny fajly, rozbalit, pustit... myslim že to zvládnete všichni :)
Jinak na tom hostingu mám měsíční limit trafficu docela dost velkej, ale i tak: Pokud máte možnost si to sdílet přímo mezi sebou ( komunitní sítě a tak ), prosím dělejte to. Jakmile se traffic přiblíží limitu, stahování zatrhnu a pokračování bude až v dubnu. Děkuji za pochopení :p

Díky Czernobylovi za signifikantní a krutopřísnou výpomoc s uploadem :)

Dewtex PLESÁ
(Cebi, Akce, 21.01.2007)

Ano, je to tak! Opět jsme se přenesli s rezervou přes naší pozérskou laťku. Byli jsme totiž požádání naším členem Stormem o zajištění palebné podpory při maturitním plesu. Díky tomu jsme měli unikátní šanci studovat vliv zeleného ošacení a hromových holí na jen málo tušících příchozích. Vše jsme přestáli naštěstí bez ztráty kytičky, a tak jsme se v klidu věnovali obkličování maturantek a jejich úžasných výstřihů. Jak je ovšem níže vidět, podlehli jsme přesile.


JATKON a airsoft na FF v Chotěboři
(Toxy, Akce, 12.06.2006)
Od 30.6. do 9.7. se v Chotěboři koná již tradiční Festival fantazie. A stejně jako loni je od pátku 30.6. do neděle 2.7. jeho součástí JATKON - Military blok zaměřený na vojenskou tématiku a zabíjení obecně a zakončený žranicí a pitkou :) Letos se můžete těšit mimo jiné na přednášky o Gripenech, F-14, o Češích v KFOR ( a to vyprávění z první ruky včetně fotografií ), o německé legendě jménem Tiger, unikátní dokument o Specnaz a mnoho dalšího!
Součástí bude samozřejmě i letos airsoftová akcička....
Nečekejte žádnou megaakci, spíše se jedná o doplnění programu a příležitost poznat jiné lidi se stejným koníčkem - šestimilimetrovým šílenstvím :) Rozsah a náplň akce se bude odvíjet operativně podle počtu zúčastněných airsofťáků. Předem mohu říct jen to, že se bude konat v lese, tedy žádné CQB. Jedná se o les celkem členitý, ze země tam vystupuje spousta skalních výstupků, takže žádný plochý les kde je vidět z jednoho konce na druhý.
Případní zájemci o airsoft pište na toxy@e-toxy.com. Není to samozřejmě podmínkou účasti, ale pomůže nám to udělat si přehled a plánovat, díky :) Jak jsem již napsal, JATKON a airsoft je součástí FF, proto vše o možnostech přihlášení a vstupném naleznete na stránkách festivalu: www.festivalfantazie.cz. Zde naleznete samozřejmě i kompletní program desetideního FF, možná se vám zalíbí i další programové linie :)

Dewtex Silvestr
(Cebi, Akce, 01.01.2006)

Letošní Silvestr se nám díky členovi Jamesovi podařilo trávit v duchu military. Byli jsme pozvání na vyjížďku historickými jeepy Willis a MUTT.


Pozdní report aneb elektriky v akci
(Kh_ar, Akce, 07.07.2005)
Po dlouhém čekání a šetření se sen stal skutečností, DEWTEX má čtyři členy vybavené AEG zbraněmi. Elektrifikace ještě stále není stoprocentní, ale její první fázi již máme za sebou. A jak nejlépe vyzkoušet nové zbraně, než menším taktickým cvičením…

Airsoft na FF v Chotěboři
(Toxy, Akce, 21.06.2005)
Chtěl bych váš pozvat na airsoftovou řež, která se bude konat v rámci Jatkon bloku Festivalu fantazie v Chotěboři v sobotu 9.7. odpoledne....

Akce Haldy III
(Kh_ar, Akce, 07.10.2004)
Dnešní sraz Dewtexu byl dosti zvláštní. Hlavně pro mě, který šel spát v šest ráno v dosti podroušeném stavu a ve dvanáct jsem stále nejevil známky střízlivosti. Nutno podotknout, že vše bylo naplánováno na desátou hodinu a to byl celkem velký skluz. Za toto vše může pondělní čajový dýchánek, pracovně nazvaný: „Vypij, Vylij, Neodlez.“ Jehož hlavní obětí byl Erthy, který podle některých zdrojů dorazil domů okolo osmé hodiny ráno. Ten bohužel nebyl schopen v již zmíněných dvanáct hodin dorazit, a tak jsme začali bez něj a Sterma. Tyto dva členy Dewtexu zastupovala dvojice Fanfán a Scorpio.

Akce přesunuta!
(BaRacuda, Akce, 25.09.2004)
Akce z 26.9. byla přesunuta na úterý, ale vše ještě záleží na počasí!!! Sledujte stránku AS akce

Akce Haldy nr. II
(Kh_ar, Akce, 22.09.2004)
Poslední akce Haldy proběhla v duchu krásného pátečního odpoledne. Jak jsem již napsal pátek je pro všechny taková malá sobota. Ta dnešní akce se bohužel konala v neděli. Neděle je bohužel spíše takové malé pondělí. Všichni mají tu nepříjemnou jistotu, že již za pár hodin budou v práci nebo ve škole. Touto atmosférou byl bohužel poznamenán i tento den.

|0-15|15-30|30-45|

  Novinky

23.03.2010: Dewtex season 2009 video
Slideshow shrnující sezónu 2009.

03.05.2009: Galerie BW
Přidána fotogalerie z výborné akce Borderwar, pořádané Wolfpackem

07.12.2008: New Header


Tento web byl vytvo�en pomoc� redak�n�ho syst�mu phpRS
Layout: BaRy - verze 1.1.0